BLACKOUT PERDE NEDİR?

Ana sayfa » Blackout Perde

Blackout (karartma) perde; sunscreen perde’nin aksine güneş ışığını tamamen engeller. Bu durum blackout perde kumaşının özelliğinden kaynaklanmaktadır. Zengin renk, desen ve model çeşitlerine sahip blackout (karartma) perde kartelamızdan, seçeceğiniz kumaşları Smart Perde olarak istediğiniz ölçülerde, el yada motorlu kontrol seçenekleriyle üretip mekanlarınıza uygulamaktayız.

KULLANIM ALANLARI

Blackout  bir stor perde türü olup üretimi aynıdır, buradaki tek fark kumaşının güneş ışığını tamamen engellemesidir. Genelde karanlık olması istenilen (toplantı, konferans salonları, yatak odaları vb) ortamlarda daha çok tercih edilen bu perde tipi; oteller, şirketler, ofisler ve ev gibi mekanlarda kendisine yer edinmektedir. En son blackout stor perde çalışmalarımızı ve diğer perde çalışmalarımızı INSTAGRAM sayfamızdan takip edebilirisiniz.

MOBİL PERDE HİZMETLERİ

Tüm perde modellerimize İstanbul ve ilçelerinde uyguladığımız  mobil  perde hizmetimizle yada size en yakın şubemizden ulaşabilirsiniz. Detaylar, diğer sorularınız ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın.

Blackout Perde

Blackout Perde, Fotoğraf & Video Galeri

Smart Perde, Tüm Perde İhtiyaçlarınız Bu Adreste. Hemen Arayın!

+90(553) 880 7018