STOR PERDE

Tül Stor Perde

Stor perdeler ülkemizde en çok tercih edilen perde sistemlerinden biridir. Bu perde sistemi, kumaşın  bir rulonun etrafında sarılmasıyla üretilir ve perdenin  yanında bulunan zincir vasıtasıyla kontrol edilir.  Stor perdeler elle kontrolü yanı sıra,  motorlu olarak da üretilip uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilebilmektedir.  Zengin renk, desen ve model çeşitlerine sahip stor perde kartelamızdan, seçeceğiniz kumaşları Smart Perde olarak istediğiniz ölçülerde, el yada motorlu kontrol seçenekleriyle üretip mekanlarınıza uygulamaktayız.

KULLANIM ALANLARI

Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip stor perde modelleri ev, ofis, cafe, restorant, otel, iş merkezleri gibi bir çok mekanda yaygın olarak kullanılmaktadır.  Her bütçeye, her mekana hitap eden stor perde çeşitleri; kumaş özelliğine göre Stor perde isminin yanı sıra Blackout perde, Sunscreen perde, Zip perde, Projeksiyon perde,  gibi isimlerde almaktadır.

MOBİL PERDE HİZMETLERİ

Tüm perde modellerimize İstanbul ve ilçelerinde uyguladığımız  mobil  perde hizmetimizle yada size en yakın şubemizden ulaşabilirsiniz. Detaylar, diğer sorularınız ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın.