PROJEKSİYON PERDE

motorlu projeksiyon perdeler

Projeksiyon perdesi, projektörden en net görüntünün elde edilmesinde kullanılan özel bir sistemdir. Aşırı kontrastların ve renk bozulmalarının önüne geçmeyi amaçlar. Nasıl her yıl yeni projeksiyon cihazları geliştiriliyorsa projeksiyon perdeleri de sürekli olarak yenilenir. Perdenin önemini görmek projeksiyon cihazınızdan en iyi görüntü kalitesine almada yardımcı olacaktır.

Projeksiyon perdesini özel kılan kumaşıdır. Bu kumaş yansıtma özelliği endüstriyel olarak onaylamış alaşımlar içerir. Genelde uzaktan kumandalı (motorlu perde) modeli tercih edilse de, el (manuel) ile kontrol edileni de kendine yer bulmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

Günümüzde oldukça hızlı bir şeklide kullanım alanları artan projeksiyon perdeleri, özellikle ev sinema sistemleri, ofislerde, toplantı salonları ve benzeri sunum ve gösterim yapılacak bir çok mekanda tercih edilmektedir.

MOBİL PERDE HİZMETLERİ

Tüm perde modellerimize İstanbul ve ilçelerinde uyguladığımız  mobil  perde hizmetimizle yada size en yakın şubemizden ulaşabilirsiniz. Detaylar, diğer sorularınız ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın.