KIŞ BAHÇESİ PERDE

Kış Bahçesi Dekorasyon Fikirleri

Kış bahçesi perdesi sunscreen, blackout, ferrari soltis ve benzeri kumaş seçeneklerini ile uygulanabilir. Kış bahçesi perdeleri kullanıcının isteği ve mekanın özelliklerine göre projelendirilir. Uygulanacak ürünün mekana uyumluluğu teknik ve görsel açıdan değerlendirilir, kullanıcıya alternatifli seçenekler sunulur. Genel olarak yüksek çatısı olan kış bahçelerinde motorlu sistem perdeler tercih edilmektedir. Kış bahçesi’nde tercih edilen kumaş tipleri genelde ısıyı muhafaza edip güneş ışığın rahatsız edici etkilerini ortadan kaldrıran dayanıklı ürünlerdir. Müşteri tercihine göre Motor (uzaktan kumanda) ile kontrol seçeneğinin yanında el ile kontrol seçenekli de üretilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

Kış Bahçelerinde  tercih edilen perde tipleridir. Kış bahçesi perde uygulamasında fiyatlandırma, tamamen ölçü alımı ve tespitler neticesinde kullanılacak ürüne göre belirlenir.

MOBİL PERDE HİZMETLERİ

Tüm perde modellerimize İstanbul ve ilçelerinde uyguladığımız  mobil  perde hizmetimizle yada size en yakın şubemizden ulaşabilirsiniz. Detaylar, diğer sorularınız ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın.